Duyuru

Collapse

KRALFORUM

Değerli Kullanıcılarımız, Oper/Admin , Kanal Sahibi ve Gold (Özel) Kullanıcı Avantajlarından Yararlanmak Istiyorsanız Www.Kalbim.Net Sunucusuna Giriş Yaparak #Sales Kanalındaki Yetkililer ile Irtibata Geçebilirsiniz. - Kalbim.NET
Devamını Gör
Daha Azını Gör

Organize İşler Sazan Sarmalı - Teaser (1 Şubat'ta Sinemalarda)

Collapse
X
 • Filtreleme
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Organize İşler Sazan Sarmalı - Teaser (1 Şubat'ta Sinemalarda)

  Organize İşler Sazan Sarmalı - Teaser (1 Şubat'ta Sinemalarda)  Kaleme aldığı, YılmazErdoğan'ın yönettiği ve başrol oynadığı 'Organize İşler 2- Sazan Sarmalı' adlı film, 1 Şubat'ta seyirciyle buluşacak.

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın. Resmin ismi: 1086902.jpg Görüntüleme: 1 Büyüklüğü: 30.2 KB
  Tür; Aksiyon , Komedi

  Vizyon Tarihi :1 Şubat 2019

  Yapımı: 2019 - Türkiye

  Süre: 121. dk
  Özet (Konusu)

  İstanbul şehrinde Organize İşler tam gaz devam etmektedir. Sazanlar yem peşinde, oltalar Asım Noyan ve ekibinin elinde, daha büyük balıklar ise bu ekibin peşindedir. Dönen dolaplar içinde saflar, temizler, kirliler iç içedir. Ve bu sefer darbe hiç beklenmedik yerden gelir: Asım'ın biricik kızı Nazlı dolandırılır. Dolandırıcılar kralının kızı dolandırılır ise ne olur? Nazlı babasını organize işlerden caydırmak isterken, kendisi mi sazan sarmalına takılmıştır? Gerçeğin tipi bozuk olduğunda, insanlara yakışıklı yalanlar mı lazım olur?


  Alıntılar


 • #2
  Ipek hadi yuru gidelim

  yarin izinliyim bn arkadasiminalip giderim :d sewiorum bu ekibi zaten

  Yorum yap


  • #3
   Filmi kardeşimin ısrarı ile izledim. Güzel senaryo. Güzel ilerliyor ama komik bul(a)madım. Özellikle Kıvanç Tatlıtuğ un rolü hiç olmamış. Giyememiş rolü üzerine. Zamanınıza ve paranıza değer veriyorsanız, başka film önerilir.

   Yorum yap

   Hazırlanıyor...
   X