Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Forum Adminimiz aLya ile Röportajımız

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Forum Adminimiz aLya ile Röportajımız

<BuKLe> Merhaba aLya, öncelikle bizi kırmayıp bu röportajı kabul ettiğin ve kralforumun siz değerli admini olarak bize bu imkanı tanıdığınız için çok teşekkür ederim...

<aLya> Ben teşekkür ederim BuKLe , elimden geldiğince sorularına içtenlikle cevap vereceğim.

<BuKLe> Çok teşekkür ederim tekrar.. İlk olarak biz değerli admininiz aLya kimdir merak ediyoruz kısaca kendinizden bahseder misiniz?

<aLya> Tabi ; Adım İnci And Ünv İİBF İKTİSAT mezunuyum. 27 yaşında olup 1 yıllık evliyim. Şuan Kurumsal bir şirketin Ofis Müdürlüğünü yapıyorum . Trabzonda ikamet ediyorum .

<BuKLe> Yeni evlisiniz, mutluluğunuz daim olması dileği ile ve iş hayatınızda başarılar dilerim..

<aLya> Teşekkür ederim.

<BuKLe> Sizi kralforum aracılığı ile tadıdık kendi adıma çok mutlu oldum kralforum'a nasıl ve ne zaman katıldınız?

<aLya> Aslında forum serüveni çok eski ye dayanıyor ... Hemen hemen 10yıl var. Forum farklı bir platform benim için . İnsanların birbirine zaman ayırdığı , merak uyandıran şeylerin bu platforma paylaşıldığı özel bir yer . KralForum'a gelecek olursak bir çok forum yöneticiliği yaptığımı bilen birinin isteği ve ricası üzerine geldim. Kısa bir zaman diliminden beri buradayım.

<BuKLe> Peki neden aLya nickiniz bir anlamı var mı? Yada özel bir sebebi?

<aLya> aLya da bu uzun yıllık serüvendeki 2.ci nickim . Benim için özel tabiki ... Anlamına gelirsek ; Gökyüzü , sema , yüksek yer ...Erişilmez ulaşılmaz.. Hangisini istersen : )

<BuKLe> Oldukça güzel bir anlam taşıyor

<aLya> Çok teşekkür ederim..

<BuKLe> Hayatınızdaki önceliğiniz nedir?

<aLya> Tabiki Ailem ...

<BuKLe> Geleceğe dair planlarınız var mı?

<aLya> Herkes kendi hayatı ile ilgili planlar yapar tabiki . Lakin biz plan yaparken bizim için yazılmış bir kader de var . Onu yaşıyoruz Hayata ve geleceğe dair önce sağlık ve huzur gerisi gelir ... O kanıdayım ben . Ne kadar çok çalışırsan çalış , senin için biçilmiş bir kaftan vardır her zaman.

<BuKLe> Kesinlikle katılıyorum Allah huzurunuzu eksik etmesin inşallah..

<aLya> Amin İNŞALLAH

<BuKLe> Peki gerçekleştirmek istediğiniz bir hayaliniz var mı? Çok istediğiniz bir şey?

<aLya> Herkesin küçükken büyüdüğünde yapmak istediği bir hayali vardır . Buna ister çocukluk hayali diyin , isterseniz başka bir şey . Benim öyle uçuk kaçık hayallerim hiç olmadı . Uzun yıllardır radyo programcılığı yaptım yerel de ve dijital platform da . Bir gün eğer olur da kader de var ise kendi radyomu kurmak istiyorum . Radyo başka bir dünya ... İnsanlar seni görmeden sesinle seviyor , hayran oluyorlar.

<BuKLe> Umarım bu hayalinizi gerçekleştirirsiniz insanlara belli bir kitleye sesinizle hitap edip onlara güzel duygular hissettirmek gerçekten çok güzel olmalı.

<BuKLe> Ne tarz giyinirsiniz?

<aLya> Genelde klasik giyiniyorum .

<BuKLe> En korktuğunuz şey nedir?

<aLya> Kendimi ifade edememek , yanlış anlaşılmak .

<BuKLe> Peki sevgili adminimizi en çok ne mutlu eder..

<aLya> Tabiki yüzümü güldürenim .. Can eşim... Ben zaten küçük şeylerden mutlu olabilen bir insanım ...

<BuKLe> Bunu bizede yansıtıyorsunuz daima güler yüzünüz ile ayrıca bir ömür boyu yüzünüz gülmesi temennisi ile...

<aLya> çok teşekkür ederim BuKLecim : ) AMİN İNŞALLAH..

<BuKLe> Rica ederim

<BuKLe> Hayvanlar ile aranız nasıl? Evcil hayvan besliyor musunuz?

<aLya> Aslında çok seviyorum ama malesef tüyleri bana zararlı olduğu için evde beslediğimiz birşey yok

<BuKLe> Anladım, sağlık herşeyden önce gelir tabiki

<aLya> Evet

<BuKLe> Son olarak eklemek istediğiniz birşey var mı kralforum
    ailesine?

<aLya> Burada umarım uzun yıllar beraber harika zamanlar geçiririz. Şahsım adına benden yardım isteyen herkese elimden geldiğince yardımcı olurum . Ayrıca bu güzel zaman dilimi için sana çok teşekkür ederim ..

<BuKLe> Bende aynı dilekler içindeyim, ayrıca samimi sohbetin ve bizi kırmayıp zaman ayırdığın için ( çalıştığını biliyorum ) bu imkanı sağladığın için çok teşekkür ederim.. Dilerim hayatın sana güzelliklerini sunar mutlu olmanı sağlar

Sevgili aLya tekrar çok teşekkür ederim emeğine güzel gönlüne sağlık

Yorum yap

Elinize sağLık gerçekten güzel bir söyleşi oLmuş. TebrikLer.

Yorum yap

Aslı BuKLe tarafından gönderilmiş Mesajı göster
        Sevgili aLya tekrar çok teşekkür ederim emeğine güzel gönlüne sağlık

Rica ederim canım benim , keyifle cevapladım sorularını : )

Yorum yap

Aslı aLya tarafından gönderilmiş Mesajı göster

Rica ederim canım benim , keyifle cevapladım sorularını : )
          Bende çok keyif aldım ve mutlu oldum

Yorum yap

Aslı aLya tarafından gönderilmiş Mesajı göster

<aLya> Burada umarım uzun yıllar beraber harika zamanlar geçiririz. Şahsım adına benden yardım isteyen herkese elimden geldiğince yardımcı olurum . Ayrıca bu güzel zaman dilimi için sana çok teşekkür ederim ..

<BuKLe> Bende aynı dilekler içindeyim, ayrıca samimi sohbetin ve bizi kırmayıp zaman ayırdığın için ( çalıştığını biliyorum ) bu imkanı sağladığın için çok teşekkür ederim.. Dilerim hayatın sana güzelliklerini sunar mutlu olmanı sağlar
            Güzel yazılı röportajdı, sizlere sevgiler - teşekkürler...
            En son düzenleyen İpek; 3 gün önce.

Yorum yap

çok içten güzel bir röportaj olmuş emeğinize sağlık arkadaşlar Alya hani bana slm

Yorum yap

Teşekkür ederim ipekcim Zeynep sağol canım... Çok selam

Yorum yap

Teşekkür ederiz arkadaşlar

Yorum yap

tesekkur ederiz

Yorum yap

Rica ederiz, keyifli forumlar ...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X