Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Röportaj yapılmasını istediğiniz kişiyi anket ile belirleyelim

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Röportaj yapılmasını istediğiniz kişiyi anket ile belirleyelim

Evet arkadaşlar, röportaj zamanı...
    Oylama yapmadan geçmek yok ...
    Oylama başlasın ...
    16
    aLya
    31.25%
    5
    Diana
    12.50%
    2
    AzeLya
    25.00%
    4
    Gulsah
    18.75%
    3
    Melody
    6.25%
    1
    Naz
    6.25%
    1

Alya <3 :*

Yorum yap

siz niye yoksunuz listede

Yorum yap

Bilmem ben oy almazdım o yüzden )

Yorum yap

belki de en cok oyu alirdin

Yorum yap

Butun kizlar yok listede haksizlik olmus bencede Gs_Lee ,)

Yorum yap

Selina Sinem Sinsirellağ Gkce BuseNaz fırtınanınkızı GuL icLaL İpek aZze Suveyda baskaaaa baskaaa tabiki de CeReNn ,) bunlari hatundan sayan yok mu :hdhsbdg
              En son düzenleyen CeReNn; 3 Hafta önce.

Yorum yap

Arkadaşlar belli sayıda sıralama yapıyoruz erkekler de aynı sayıda hemen hemen anket açıldı dolayısı ile haksızlık söz konusu değildir... Ayrıca röportajlarımız sırasıyla devam edecektir bitmiş değil... İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederim...

Yorum yap

Röportaj acilali 1 hafta olmus hala sonuclanmamis :P butun kizlar olsaydi eger daha cekismeli ve guzel olurdu ... fikrimi beyan ediyorum ,) tabiki de yapan kisinin emegine saygi duyuyorum ,)

Yorum yap

Her zaman burda olamıyorum malum çalışan biriyim ayrıca tatil yapıp geldim saygı duymanıza sevindim röportaj kuralımız budur Çünkü

Yorum yap

ARKADAŞLAR RÖPORTAJ İKİ KİŞİ ARASINDAN ÜYELERİN EN ÇOK KİMİ İSTERSE ONUNLA YAPILDIĞI BİR ÇALIŞMADIR. SEVGİLİ BuKLe NEZAKETEN BİR ÇOK KİŞİYİ YAZMIŞ. BEN KONUYA AÇIKLIK GETİREYİM. İLK OLDUĞU İÇİN BU SEFERLİK BÖYLE DEVAM EDELİM. SİZDEN RİCAM KONU İLE İLGİLİ BİLGİ SAHİBİ OLMADAN YORUM YAPMAYIN .

Yorum yap

Aslı aLya tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                        ARKADAŞLAR RÖPORTAJ İKİ KİŞİ ARASINDAN ÜYELERİN EN ÇOK KİMİ İSTERSE ONUNLA YAPILDIĞI BİR ÇALIŞMADIR. SEVGİLİ BuKLe NEZAKETEN BİR ÇOK KİŞİYİ YAZMIŞ. BEN KONUYA AÇIKLIK GETİREYİM. İLK OLDUĞU İÇİN BU SEFERLİK BÖYLE DEVAM EDELİM. SİZDEN RİCAM KONU İLE İLGİLİ BİLGİ SAHİBİ OLMADAN YORUM YAPMAYIN .
                        Çok teşekkür ederim aLya anlayışın ve bilgilendirme için. .

Yorum yap

Çok yakında sevgili aLya ile röportajımız gerçekleşecektir ilginize teşekkür ederim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X