Duyuru

Collapse

KRALFORUM

Değerli Kullanıcılarımız, Oper/Admin , Kanal Sahibi ve Gold (Özel) Kullanıcı Avantajlarından Yararlanmak Istiyorsanız Www.Kalbim.Net Sunucusuna Giriş Yaparak #Sales Kanalındaki Yetkililer ile Irtibata Geçebilirsiniz. - Kalbim.NET
Devamını Gör
Daha Azını Gör

Parolamı unuttum, ne yapabilirim?

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
 • Filtreleme
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Parolamı unuttum, ne yapabilirim?

  Parolamı unuttum, ne yapabilirim?


  Sifreyi unuttuysanız "Parolanızı mı unuttunuz?" bağlantısını tıklayabilirsiniz. "Oturum Aç" kutusunda görünecek ve yanlış bir şifre girdiğinizde. Kayıtlı e-posta adresinizi girebileceğiniz yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz ve otomatik robotlarla sömürünü önlemek için bir insan doğrulama talebini de cevaplamanız gerekebilir. Parolanızı nasıl sıfırlayacağınıza ilişkin nihai talimatları içeren kısa bir süre önce bu e-posta adresine bir e-posta gönderilecektir.

  Şifreler şifrelenmiş bir biçimde veritabanında saklandığından gerçek şifrenizi almanın bir yolu yoktur, yeni şifre ile değiştirilecektir.

  Bunun çalışması için kayıtlı e-posta adresinize e-posta gönderebilmeniz gerekir. Bu e-postayı birkaç dakika içinde görmüyorsanız spam filtrelerinizi ve klasörlerinizi kontrol etmeniz gerekebilir.


  Eğer email adresiniz ile ilgili sorun yaşıyorsanız şifrenizi sıfırlamak için ya da yeni şifre almak için Forum Yöneticisi Rabia ve İpek nickleri ile irtibata geçebilirisiniz.
  Forum üzerinden irtibata geçemiyorsanız Www.Kalbim.Net Sunucusunda #Forum kanalına girerek iletişim kurabilirsiniz.
Hazırlanıyor...
X