Türkiye nin En iyi Forum Siteleri

Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Real - irc

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Real - irc

Real ile sanal arasında nerden bakılırsa fazla bir fark yok yoktur
    mesela hayla hayatımızda maskeli insanlar var ve hayla gülmenin ardına saklanıyoruz mutsuzken bile..
    Bir arkadaşınızı düşünün onunla aranızdaki bağı yada sık sık aramanı aramasını aradaki bağ ortak noktaki insanlardır sevgiliniz onun tanıdığı ise yada platonik duygular beslediğiniz kişi onun çevresinden birisi ise hergün aramanız için bir neden vardır..
    Mesafeli durun hayatınızdaki herkesten bir kez bile arayabiliyorsa nedensiz birinden biri hatırını sorabiliyorsa bu sizin için bir başarıdır..
    Ardınızda bırakıp herşeyi çekip gittiğinizde bile degismeyen insanlar hayla varsa ardınızda bir kez bile değerini bilip sarılmakta senin değerindir..
    Ben herkesi ardımda bıraktım real ve sunucu yaşantım olsun..
    Ardıma dönüp bakmam gereken çokta nedenim de vardı kalsaydım kendi degerimi yada kimde neyi ifade ettiğimi bilemezdim..
    Yol kısa mı uzun mu bilemeden yürüdüm görmem gerekenleri dalgınlığıma verip görmemezlikten geldim..
    Bu hayatta Dost yoktur arkadaşlık vardır doğruyu dediğiniz anda sizi vurabilecek çokta bilgiler vardır
    Kendinizi kendinize saklayın kimsenin sizi kendi silahınızla vurmasınada izin vermeyin..
    Bir kez daha anladım değer vermeyeceksin ki degerin olsun benim irc hayatımda verdiğim deger önemsediklerimi hakeden olmamış aksine düşmanın arkadaşın..
    arkadaş dediğin zaten hic arkadaşın olmamış..
    Sağlam karakter ne demek bunu şu noktaya kadar gösterebilen bir kaç insan olmuş hayatımda ve ben onlara sıkıca sarılıyorum..
    Ne bir sevgili nede birisinden yana bilgi zerresi bile yok..
    Konuşacak o kadar çok şey vardır ki bir ne yapıyorsun sorusuna milyonlarca kelime sarf edilir ve o kelime arkadaşlığınızı pekiştirir..
    Şu hayatta iyi oynayacaksın büyük oynamasanda olur demişti bir büyüğüm..
    ben hep kendim gibi olmayı tercih ettim çünkü doğru söyleyenlerin yılan dansını çok izlemişimdir..
    Hayatınızdaki insanları her gün bir kez daha sorgulayın beni bu kişiye bağlı kılan nedir diye..
    Ardımda bıraktığım onca şeye rağmen hayatımda olan insanlara minnettarım ben iyiki irc dünyasında bulunmuşum iyiki o bir kaç insanı tanımışım..
    O kadar çok şeyi öğrettiki bana orası realde bulamayacağım aşkı orada bulabilme inancının sıfır olması arkadaşlık edinebileceğin insanın olmamayışı desemde bazı kişiliği sağlam inanlara denk gelindiğinde yanılabiliyor insan..
    Realimden kaçış noktamdaki kafamı dağıtabileceğimi sandığım tek yerdi bir zamanlar oradan bir gün gittiğinizde bir iki gün arayanız olur bir kac gün sonra hic bir şey yaşanmamış gibi yabancılaşırsınız çünkü artık sizinle konuşabileceği bir şey kalmamıştır hayatta her şeyi tadında bırakmalı ve uç noktasında yaşamalısınız o zaman hayatın size getirdiklerinin tadının farkına varırsınız umuyorum ki bir gün bu yazımı okuyup hak verirsiniz ✋

Aslı AzeLya tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Real ile sanal arasında nerden bakılırsa fazla bir fark yok yoktur

Bu hayatta Dost yoktur arkadaşlık vardır doğruyu dediğiniz anda sizi vurabilecek çokta bilgiler vardır
    Kendinizi kendinize saklayın kimsenin sizi kendi silahınızla vurmasınada izin vermeyin..

ben hep kendim gibi olmayı tercih ettim çünkü doğru söyleyenlerin yılan dansını çok izlemişimdir..
    Hayatınızdaki insanları her gün bir kez daha sorgulayın beni bu kişiye bağlı kılan nedir diye..

umuyorum ki bir gün bu yazımı okuyup hak verirsiniz ✋
    Özlenildin (hatırlanıyorsun)

Yorum yap

• AzeLya
      AzeLya yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Fenerbahçe odamızı özlüyorum seninle sohbet ettiğimiz anları özleniliyorsun duruşu narin insan @ipek

AzeLya Hanımcım yazmış olduğunuz yazıda her kelimesine ve noktasına kadar size hak veriyorum.Maalesef sanal dediğimiz ortamda ne kadar iyi insanlar bulsakta kötü insanlar muhakkak heryerde vardır.Kendi çıkarları uğruna başkalarını kullanmak isteyen çok .Sizin yaptığınız ve duruşunuz insanları kışkırtıcı ve fesatlığa surukluyor maalesef ama şunu unutuyorlar Hak sadece Hakk ın hakkıdır ve sadece O na inanır güveniriz.Sanal reel hiç bir yer farketmiyor.Gün gelir devran döner bütün yapılan adaletsizlik ve haksızlık ortaya çıkar.O zaman etraflarında kimi bulurlar belli olmaz sanal da reel de her zaman böyledir.Bulunduğunuz durum içerisinde çıktığınızda etrafınızda sizi arayan soran insan çok azdır,çünkü o ortamdayken onların çıkarlarının içindeydiniz oysa o ortamdan ayrıldıgınızda onların çıkarlarının alanından çıkmış ve unutulmuş olursunuz.Her zaman sabır ,zaman ve doğruluk kazanır.Sevgiyle paylaşım için teşekkür ederiz.
    https://i.imgflip.com/2w3hhh.gif

http://3.bp.blogspot.com/-RlL7UWivxMo/UmnRUVoALqI/AAAAAAAAAuc/RDcEEWyr-4w/s640/8.gif

https://www.youtube.com/watch?v=VHjRVFzVsuQ

Yorum yap

• AzeLya
      AzeLya yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Rabia Hanımcım merhaba bir insana değer veriliyorsa o orda yada değil bir hatır yada değer varsa bunun bahanesi olmaz güzel insanlar tanıdım bununda bir deneyim olduğunu ögrendim buna itaaten bir paylaşımdı umuyorum ki sizde güzel anlara şahit olacaksınız ama her şeyden önce bazı insanlar realdeki gibi değil kendisi olmayı yitiren çok insan var ve Rabbim sizleri öyle insanlarla karşılaştırmasın Saygılarımla ben teşekkür ediyorum 🙏

AzeLya seninLe cok bi tanisma firsatimiz olmadi ama cok güzel bi kalbinin oldugunu ve cok duygusal oldugunu hissedebiliyorum. Kendin icin aldigin kararLarin dogru ve yerinde oldugunu ancak sen bilirsn. saygilar
    KraLForum.Net

Bir varmiSs bir yokmuSuZz

Yorum yap

• AzeLya
      AzeLya yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      aSyaa Merhaba 😊 bazen bir noktada bile farkında olmadan tanışabiliyor insan benim hep iyi bir başlangıclarım oldu ilk tanışmamız inşallah öyle olmuştur fazlası ile duygusal biriyim ama bunu artık hayatımın her noktasında yaşamıyorum keyifli sohbetlerimiz olur umarım seninde hayla bir çok insanın keşfedemediği her ana tebessüm eden bir kalbin var inşallah bir gün kalbinin eşiğinden geçip yüreğini birakmayan bir insanla tanışırsın Sevgilerimle teşekkür ediyorum 🙏

Azelya hanım doğru soze ne hacet

Yorum yap

• AzeLya
      AzeLya yorumladı
      Yorumu Düzenleme
      Alico Bey 🙂 çok teşekkür ediyorum kazanacağin güzel yürekli insanlar olsun..

AzeLya
    #2.1
    AzeLya yorumladı
    2 dakika önce
    Fenerbahçe odamızı özlüyorum seninle sohbet ettiğimiz anları özleniliyorsun duruşu narin insan İpek
    3 yıl öncesi tanıdığım, iz bırakanlar dansın ben sanal - reel diye ayrım yapmıyorum sanal olmayan kalpler(imiz) duygu taşır - mantık ve duyguyla orantılı davranan, davranışlarının her yer ve ortamda dozunu bilen, İnsan ''Seni <3 Seviyorum'' (çıkarsız) Örnek - Güzel Övülesi Karakter <3

Yorum yap

Eyvallah azelya.saygilar..

Yorum yap

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 178 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 3 üye 175 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 471 kullanıcı 19-04-2019 tarihinde saat 21:01 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
      X