Türkiye nin En iyi Forum Siteleri

Duyuru

Collapse

KraLForum.Net

Reklamınızı KraLForum.Net Üzerinden Verebilirsiniz.Reklam Vermek İçin Forum Yetkililerinden
Bilgi Alabilirsiniz..
Rabia
Devamını Gör
Daha Azını Gör

Bazen Kendimizden Utanmayı Bilmek Lazım ?

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Bazen Kendimizden Utanmayı Bilmek Lazım ?

Sementa BaLSuLTaN İpek aSyaa aRaSss eCe HUNTER47 LeJYoNeR Alico

Sementa hanımcım izlediniz mi (

Yorum yap

😭😭😭😭 Tüylerim diken diken oldu şükretmiyoruz, şükretmeyi unutmuş bir toplum haline geldik....
      Sözün bittiği yer bu işte kuzumun verdiği mücadele...

Yorum yap

İzledim izledim Rabiammm ay ağladım nasıl Bi millet olduk, vurdumduymaz, umursamaz, en ufak sıkıntıda isyan eder olduk sadece nefsimizle hareket eder olduk

Yorum yap

İnş bu kuzum ve kuzum gibi engell kardeşlerimiz cennet ül alada bizden üstün vasıfta olurlar

Yorum yap

Resulullah bir Hadis-i Kudside buyuruyor ki: " Allah (z.c.hz.) buyuruyor: "Ben bir kimsenin gözlerini ama ettiğimde ona mukabil kendisine Cennet veririm."
            (Ravi: Hz. Câbir (r.a.) Ramuz el Hadis / 327, 6)

Yorum yap

Yaa canım benim kıyamam😞

Yorum yap

((((( bencede utanabilirm kendi adima kendimden kurban olurumm kuzummmm.. her halti dert edindigim icin senin kadar savasamadigim icinnnn❤️❤️😔😔
                KraLForum.Net

Bir varmiSs bir yokmuSuZz

Yorum yap

Ben şimdi ne desemde kendini ifade edeyim

Yorum yap

Nasilda masum masum bakiyor. Tek bir bakis bile satirlara, kurulacak onlarca cumleye bedel olabiliyor.

Yorum yap

Kurban olurum sana ben çocuk yaa Rabbim halimize binlercekez şükürler olsun bazen şükretmeyi unutuyoruz nasıl ki bir şeyle sınanıyoruz o zaman şükre secdeye koşuyoruz);

Yorum yap

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 244 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 6 üye 238 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 471 kullanıcı 22 Saat önce tarihinde saat 22 Saat önce içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                      X