Türkiye nin En iyi Forum Siteleri

Duyuru

Collapse

KraLForum.Net

Reklamınızı KraLForum.Net Üzerinden Verebilirsiniz.Reklam Vermek İçin Forum Yetkililerinden
Bilgi Alabilirsiniz..
Rabia
Devamını Gör
Daha Azını Gör

Ayakkabı Modası

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Ayakkabı Modası

Merhaba kızlar,
    ilvi ayakkabıyı sosyal medya hesabından takip ediyorum. Sitelerine de baktım. Hiç kullanmadığım bir marka ama ayakkabı modellerine bayıldım, özellikle spor ayakkabı diye sattıkları bazı modeller var al giy gelinliğin altına o kadar güzel ya en kısa zaman da taksimde ki mağazasına gidip ayakkabı alacağım. ama daha önce ilvi ayakkabı kullanan arkadaşlar tavsiyelerini alabilir miyim? memnun musunuz ürünlerinden?

Aslı sselingoksuu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Merhaba kızlar,
    ilvi ayakkabıyı sosyal medya hesabından takip ediyorum. Sitelerine de baktım. Hiç kullanmadığım bir marka ama ayakkabı modellerine bayıldım, özellikle spor ayakkabı diye sattıkları bazı modeller var al giy gelinliğin altına o kadar güzel ya en kısa zaman da taksimde ki mağazasına gidip ayakkabı alacağım. ama daha önce ilvi ayakkabı kullanan arkadaşlar tavsiyelerini alabilir miyim? memnun musunuz ürünlerinden?
    Ben o markada fikrim yok aSyaa İpek AreN

Yorum yap

Aslı sselingoksuu tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Merhaba kızlar,

Marka (İlvi) İsmini ilk kez işitiyorum, hiç kullanmadım ( Ayrıca online, alış - veriş hakkında detaylı 1 bilgim yok ) bu konuda bilgi sahibi olursam tekrar yazarım size, sevgiler ... <3 sanırım bu: Görsel Link

Yorum yap

Bende hic duymadim rabiacimmm🦋
        KraLForum.Net

Bir varmiSs bir yokmuSuZz

Yorum yap

Duydum ama kullanmadım hiç bu markayı Rabiacım,

Yorum yap

bu ürünü almak istiyorum sadece ilk kullanacağım için sormak istedim bende modeller farklı ve hoşuma gitti.
            Eklenen Dosyalar
            Altın Deri Bayan Spor Ayakkabı Birinci Sınıf Dana Deriden Yapılmıştır. Taban Yüksekliği 6 cm El Yapımı

Yorum yap

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 238 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 5 üye 233 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 471 kullanıcı 23 Saat önce tarihinde saat 23 Saat önce içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
            X