Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Oje Sürmede Dikkat Edilecek Tüyolar

Collapse
X
 • Filtreleme
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Oje Sürmede Dikkat Edilecek Tüyolar


  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: oje-surmenin-15-puf-noktasi-37428-1262016123425.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü: 73.8 KB

  Eğer ojeyi çok kalın sürerseniz hiçbir vakit oje çıkartıcısı ile inceltmeye çalışmayın bu ojenin parlaklığını ve dayanıklılığını azaltacaktır.
  Ojenin kuruması için zamana ihtiyacınız olacaktır yatmadan birkaç saat önce sürünüz. Çok çabuk kurmalarını istıyorsanız buzlu suda birkaç dakika bekletmek işe yarayacaktır. Oje kohttp://www.saglikveguzellik.net/img/2014/12/oje-surme-tuyolari.jpg[ruyucusunu tırnağın altına doğru uzatırsanız uçları daha iyi korumuş olursunuz.

  Daha fazla parlaklık ve dayanıklılık için oje koruyucusunu her gün yenileyebilirsiniz. Oje renginizi seçerken unutmayın ki: koyu renkler kısa ve köşeli açık ve pastel renkler uzun ve yuvarlak tırnaklarda daha iyi duracaktır. Tırnaklarınıza biçim verirken tırnak tipinize e
  n ideal biçimi vermeye dikkat edin. Şayet tırnaklarınızı dar ise köşeli törpüleyerek daha kuvvetli görünmelerini sağlayabilirsiniz. Tırnaklarınız geniş ise daha uzun bırakıp yuvarlak törpüleyerek daha ince görünmelerini sağlayabilirsiniz. Ojelerinizi sıcak bir yerde saklamak kıvamını bozacaktır o yüzden en iyisi buzdolabında saklamaktır.

Hazırlanıyor...
X