Türkiye nin En iyi Forum Siteleri

Duyuru

Collapse

KraLForum.Net

Reklamınızı KraLForum.Net Üzerinden Verebilirsiniz.Reklam Vermek İçin Forum Yetkililerinden
Bilgi Alabilirsiniz..
Rabia
Devamını Gör
Daha Azını Gör

Evlilikle

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Evlilikle

Adamın biri, arkadaşıyla golf oynarken oyunun en heyecanlı anında bir cenaze töreni görüyor. Kasketini çıkarıyor, gözlerini kapatıyor vebaşını önüne eğerek dua ediyor.

Arkadaşı, ''Bu şimdiye kadar gördüğüm en düşünceli ve dokunaklı sahne. Gerçekten iyi kalpli bir adamsın'' der.

Arkadaşı cevap verir: ''35 yıllık karımdı.''

Neeeee 😅 karısı ölmüş beyefendi golf mü oynamada 😅😅😅 bu erkek milletine güven olmassss

Yorum yap

Sana otobüs bekliyorum desem??

Kadının biri dolabından gelen gıcırtıyı kesmesi için eve marangozu çağırır marangoz bakar ama bir sorun bulamaz dolap gıcırdamıyordur ve sorar
      -Abla bu dolabın bir şeyi yok ne yapayım?
      Kadın:
      -Normalde gıcırdamıyor zaten yoldan otobüs geçerken gıcırdıyor sen şimdi dolabın içine gir otobüs geçerken bakarsın. der
      -Adamda tamam der başlar beklemeye.
      Bir müdedt sonra kadının kocası eve gelir üzerini değiştirmek için dolabın kapağını açınca birde ne görsün içinde bir adam hemen sorar.
      -Ne işin var senin benim dolabımda...
      Adam:
      -Abi nedesen haklısın şimdi sana otobüs bekliyorum desem inanmazsın... 😅😅😅😅😅 Buda bendennnnnn

Yorum yap

Erkek milleti ne rezil bi millet diycemde yine linc edilcem O yüzden demiyorum iyki varLar 😅🤪🤪 carpilmassam iyi yalanimi seviym
        KraLForum.Net

Bir varmiSs bir yokmuSuZz

Yorum yap

😅 😅 😅 😅 😅 aSyacımmm doğru söyleyen 9 köy misali

Yorum yap

Abla Sevmiyorum ben bu karsi cinSi ya nabim 😃😃😃😅 ama olSunnn yinede atam izindeyiz bizde Fenerbahce liyiz der gecerim)) Rabiacim kovcak paylasimini Sabotaj ettik
            KraLForum.Net

Yorum yap

Hahaha ama doğru Bi paylaşım yapmış rabiacım bizde ona göre yorum yapıyoruz gülüm 😁😉

Yorum yap

Ya düşün eşime bazan soruyorum ben ölsem evlenirmisin diye Adam yüzüme diyo seni gömüp eve giderken bakınmaya başlarım diye😅😅😅😅

Yorum yap

O adami bence sen gömki Sonradan gözun arkada kalmasin Ablalarinnnn ennn güzeliii .. enisteye Saygilar seni üzmesin insallah hic.. Henuz evlilik le ilgili yorum yapamiorum tabi ama ilerde insallah 😅😅yalniz ben gibi deliyi kim ceker onuda bilemicm
                  KraLForum.Net

Yorum yap

Hahahaha canımsın yok kuzum Allah var kuzu gibidir 😅 Allah başımdan eksik etmesin ama yinede vasiyet edecem toprağımkurumadan evlenemicek abimede hergün sulattırcam mezarımı😅😅😅😉
                    En son düzenleyen Sementa; 4 Hafta önce.

Yorum yap

🤣🤣🤣🤣🤣🤣hey Allahmmm

Yorum yap

Sementa abla 😂😂😂😂
                        Bir Süre Yalnız Kalmak İstiyorum Kimse İle Konuşmak İstemiyorum........

Yorum yap

Vay vay vay sözlere gelll : )
                          KraLForum.Net

Yorum yap

Aman Allahmmm 🤦🏻*♀️

Yorum yap

İlker ablacım 😁

Yorum yap

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 128 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 3 üye 125 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 447 kullanıcı 1 hafta önce tarihinde saat 1 hafta önce içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
                              X