Duyuru

Collapse

KRALFORUM

Değerli Kullanıcılarımız, Oper/Admin , Kanal Sahibi ve Gold (Özel) Kullanıcı Avantajlarından Yararlanmak Istiyorsanız Www.Kalbim.Net Sunucusuna Giriş Yaparak #Sales Kanalındaki Yetkililer ile Irtibata Geçebilirsiniz. - Kalbim.NET
Devamını Gör
Daha Azını Gör

Tatil & Seyahat Gidebileceğiniz İlginç Yerler

Collapse
X
 • Filtreleme
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Tatil & Seyahat Gidebileceğiniz İlginç Yerler

  Tatil & Seyahat Gidebileceğiniz İlginç Yerler
  Igloo Köyü - Grönland


  Etrafınızı yabani hayatla çevreleyen bu köyde köpek sürebilir, donmuş fiyortlada seyahat edebilir, terkedilmiş buzul köylerini ziyaret edebilir ve buz mağaralarında konaklayabilirsiniz.


  Karni Mata Tapınağı - Hindistan
  Karni Mata tapınağı her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlıyor fakat tapınak yerli halkın kutsal olduğuna ve zarar verilmemesi gerektiğine inandığı 20000 fareye de ev sahipliği yapıyor. Etrafımda cirit atan fare sürüsü tabiki de beni rahatsız etmez diyebilenler için bir seçenek olabilir.  Seagaia Okyanus Tesisi - Japonya


  Dünyadaki tek kapalı plajı olan bu tesis Miyazaki, Japonya'da yer alıyor. Tesiste yapay bir yanardağ, yapay kumlar, yapay balık ve fauna gibi ilgi çekici imkanlar mevcut.


  Gnome Kasabası - Amerika

  Kasaba bahçe cüceleriyle ve resimdeki tiplerle dolu ilginç bir yer.


  Izu Adaları - Japonya


  Son 10 yılda birden çok patlayan aktif bir volkanik zincirin üzerine kurulu olan bu adada yanınız da bir gaz maskesiyle sıra dışı bir doğa gezisine çıkabilirsiniz (gaz maskesi takmak zorunlu yalnız.)


  Oyuncak bebek adası - Amerika


  Şehir efsaneleriyle dolu bu adada hikayeye göre bir çocuk kanalda boğularak öldükten sonra adamın biri ağaçlara oyuncak bebekler asmaya başlar. Çok garip bir yer.


  Büyük okyanus çöp yığını


  Büyük okyanus akıntılarının bir araya getirdiği bu devasa çöp yığınında gezintiye çıkmak için kişi başı 10000 dolar ödeyen insanlar olduğunu söylesek?


  Alnwick'in zehirli bahçesi - İtalya


  Bu bahçe tam 100 katil bitkiye ev sahipliği yapıyor! İtalyadaki Northumberland düşesi bir gün neden insanların hep güzel bitkilerden oluşan bahçeler kurmak istediklerini merak etmiş ve neden ben tam tersini yapmayayım demiş ve ortaya burası çıkmış.


  [B]The Integratron - Amerika[
  Howords Hughes ile eski bir havacılık mühendisi ve test pilotu olan George Van Tassel uzaylılarla temasa geçebilmek amacıyla bu mekanı kurabilmek için 18 yıl harcıyorlar. Günümüzde bu dev kubbede yapısı fiziksel ve ruhani iyileşme için tatilcilere sonik tedavi terapileri düzenleniyor.


  Alıntılar

 • #2
  oyuncak bebek adası korku filmi gibi

  Yorum yap


  • #3
   Aslı Zeynep tarafından gönderilmiş Mesajı göster
   oyuncak bebek adası korku filmi gibi
   bende aynen öyle düşündüm meleğim ya a a

   Yorum yap

   Hazırlanıyor...
   X