Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Boğa burcu erkeği

Collapse
X
 • Filtreleme
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Boğa burcu erkeği

  Boğa burcu erkeği

  Boğa burcu erkekleri pratik, kendisine güvenen, işlerinde azimli kişilerdir. İçlerinde sürekli bir yönetme içgüdüsü taşırlar. Emir vermekten, insanlara hükmetmekten zevk alırlar. Ama yaramaz bir çocuğun enerjisini taşıdıkları için, onları iyi tanıyan biri için Boğa'yı idare etmek pek de zor değildir. Onun sözlerine itiraz etmeden, her sunduğu fikri onaylayarak, yapılanların, kendi istedikleri olduğuna inandırmak iyi bir yol olabilir. Güven telkin eden tiplerdir. Bir sorunla karşılaşıldığında onlar danışılabilecek, dertleşilebilecek kişilerdir. Bu nedenle sadık bir dost, iyi bir eş, şefkatli bir baba ve mükemmel bir aile reisi olurlar.

  Boğa burcunda bugün :

  Hayatınızda şimdiye kadar yapmış olduğunuz durumları gözden geçirebilir hangi noktalarda iyi yaptığınızı hangi noktalarda hatalı davrandığınızı bulmaya çalışabilirsiniz. Geçmişi irdeleme ve kendinizi sorgulama noktasında bugün her zamankinden daha fazla eleştirel yönünüz devreye girebilir

  GÜNÜN EMOJİSİ:

  Boğa burcunun olumlu özellikleri arasında; dayanıklı olması, mantıklı bir şekilde hareket etmesi, güvenilir olması, kendine yeten bir kişiliğe sahip olması, barışçıl olması, duyarlı, üretken ve sabırlı olması, dengeli bir kişiliğe sahip olması ve son derece nazik olması vardır​​​​​​..  Boğa burcunun olumsuz özellikleri arasında; inatçı, bildiğini okuyan bir yapıya sahip olması, aşırı kıskanç olması, gözü doymayan bir kişiliğe sahip olması, keyiflerine aşırı düşkün olmaları, sadece kendilerini düşünmeleri, kimi zaman katı olması, yavaş hareket etmesi, kibirli olması, takıntılı ve müsrif olması vardır..
Hazırlanıyor...
X