KraL Forum Siteleri Eğlence,Haberler,En Yeniler ve Daha Fazlası Forum Sitesi KraLForum da

Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Kanlı Ay Tutulması - Astroloji

Collapse
X
 • Filtreleme
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Kanlı Ay Tutulması - Astroloji

  Ay Tutulması etkileri: Büyük deprem olabilir!

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: EeTTUh.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü: 69.2 KB

  Kanlı Ay Tutulması - Astroloji  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: astroloji-kanli-ay-tutulmasi-etkileri-deprem.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü: 52.1 KB Astrolog Dinçer Güner
  Kova burcu Astroloji’de neyi sembolize eder?


  Kova burcu astrolojide dahiler, devrimler, sürgünler, bilim adamları, icatlar, objektif olmayı, hümanizmi, insan haklarını, bağımsızlığı, aykırı olan her şeyi, toplum için olan her türlü konuyu, yüksek teknolojiyi, dernekleri, örgütleri, sivil toplum kuruluşlarını, UFO’ları, uzayla ilgili her türlü konuyu, astrolojiyi, dostluklar, arkadaşlıklar, havacılık sektörü, yüksek zekayı, grevleri, yapay zekayı, bilimsel gelişmeleri, internet dünyasını, sağlıkta ise dolaşım sistem, kalp, tansiyon sorunlarını sembolize eder.

  Peki bu sembolikler nasıl çalışabilir bunlara göz atalım öncelikle… Uzay ile ilgili yeni keşifler, yeni yaşam formları, yeni gezegenler, yeni galaksilerin keşifleri söz konusu olacaktır. Bireysellik çok daha fazla ön plana çıkacak. Hepimiz hayatlarımızın belli alanlarında daha bağımsız, daha özgür olmak için adımlar atacağız. Özellikle düşünce ve fikir özgürlüğü, insan haklarına ilişkin konular ön planda olacaktır. Fakat insan haklarının ihlalleri, fikir ve düşünce öncüleri ile ilgili zorlayıcı gelişmeler söz konusu.

  Sıra dışı, farklı, marjinal tipler bu dönem daha ön planda olacak. Bir çoğumuz bu süreçte derneklerde daha aktif bir şekilde görevler alacağız belki. Yeni dernekler, yapılanmalar meydana gelebilecektir. Yüksek teknolojiler, çığır açacak hatta belki de devir başlatacak olan yeni icatlar, yeni buluşlar gündemde olacaktır sık sık. Yapay zekaların üst versiyonları, giyilebilir teknolojinin daha da ilerlemesi, sanal gerçekliğin daha yaygın bir şekilde kullanılmaya başlaması ya da sanal gerçekliğin gündelik hayatımıza adaptasyonu söz konusu olacak..

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: AQIKAz.jpg
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü: 146.5 KB

  Alıntılar

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 82 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 7 üye 75 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 307 kullanıcı 3 gün önce tarihinde saat 3 gün önce içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
X