KraL Forum Siteleri Eğlence,Haberler,En Yeniler ve Daha Fazlası Forum Sitesi KraLForum da

Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

İki Kum Tanesinin Hikayesi

Collapse
X
 • Filtreleme
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • İki Kum Tanesinin Hikayesi

  Günün birinde bir çölde iki kum tanesi karşılaşmış ve birbirlerini çook sevmişler, uzun süre çok yakın olmuşlar. Bribrilerini yanlarında canlarında olarak sevmeyi öğrenmişler. Derken bir rüzgar çıkmış kum tanelerinde biri yerinde kalırken diğeri biraz uzağa savrulmuş. Çok uzak değillerimiş ama yinde göreniyorlarmış birbirleirni. Sevgileri hiç azalmamış yine sevmeye devam etmişler. Birbirlerine ulaştırabilecekleri sesleriyle haberleriyle yaşıyorlarmış ve artık görmeden seslerinde sevmeyi öğrenmişler.

  Bir gün biri diğerine 'sevdamız sonsuza erişmesi için aynı anda bir idlek diyelim' demiş.İkiside ayı anda bir dilekte bulunmuşlar ve tam o sırada bir fırıtına çıkmış.Bu kavuşmamız, sevdamızın sonsuza dek sürmesi olabilir diye ikisi de kendierini fırtınaya bırakmışlar. Gözlerini kapayıp fırtına dindiğinde sevdalarının yanı başında olmauş olmayı arzulamışlar. Fırtına o kadar kuvvetliymiş ki o güne kadar yıllarca yerlerinden kıpırdamayan kumlar bile başka yerlere savruluyolarmış..

  Fırtına günlerce sürmüş kum taneleri de ordan oaraya savrulup durmuş. İkisini de bir sabırsızlık sarmış Fırtına durmuyor aksine artıyormuş. Fırtına dinmek bilmedikçe onlarda sabırla sevmeği öğrenmişler. Günler geçmiş sonunda fırtına durmuş .

  Gözleirni açtıklarında ikisi de başka alemlerde bulmuşlar kendilerini. Bu fırtınanın onları birleştireceğine o kadar inanmışlar ki birbirleirni yanlarında bulamıyınca yüreklerinde derin bir acı hissetmişler ve acıyla sevmeği öğrenmişler. Kendilerine birazcık geldiklerinde iksi de bu fırtınayla başka başka yerlere savruldukalrını anlamışlar.. Biran Ölmek istemişler ama Sonra birbirleirni hiç görmeden, mesafelere ,engellere rağmen sevmeyi öğrenmişler. Eskisi gibi bağırsak da sesimiz ulaşmaz ki birbirmize demişler. İkisi de yeni yerlerinde kimseyle konuşmamaışlar ve yıllarca hep SUSMUŞLAR. Hep yeni bir fırıtına ümidiyle birbirlerine ihanet etmeden baklemişler. böylece umutla sevmeği öğrenmişler

  Yııllar geçmiş ama sevgileri hiç geçmemiş. Birbirleirnden hep umutlu olarak yaşamılar.Bir gün ikisi de birbirleirnden habersiz aynı anda gözleirni kapamışlar ve kavuşmak için yeniden fırtına çıkmasını dilemişler. Beklemişler beklemişler ama Fıtına bir türlü çıkamamış .Kendileirni tüm benlikleriyle fıtınaya bırakmak için olduıkları yerde dönmüş durmuşlar ama hepsi nafile küçük bir rüzgar bile çıkmamaış sonunda durmuşlar ve gözleirni açmışlar.

  Sevdikleirinin, Sevdalarının yıllarca bekledikleri tam karşısında durduklarını görmüşler ve hemen ikiside ikiside yıllar önce diledikleri dileği anımsamışlar..

  Dilek şöyleymiş ''ALLAH'IM BİZİ BİRBİRMİZE HER ŞEYİYLE SEVMEYİ ÖĞRENDİĞİMİZDE KAVUŞTUR.''.................................

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 86 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 7 üye 79 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 307 kullanıcı 3 gün önce tarihinde saat 3 gün önce içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
X