Türkiye nin En iyi Forum Siteleri

Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Apple katlanabilir telefon !

Collapse
X
 • Filtreleme
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • Apple katlanabilir telefon !

  Apple katlanabilir telefon !


  Samsung, Flex Pai ve Huawei gibi şirketlerin ardından yeni sızıntı ile katlanabilir telefon dünyasına Apple da eklenecek. Apple katlanabilir telefon patenti ile gündemde!

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın. Resmin ismi: resized_97d9a-65514cce97530f9d69dde40a98db2577ae39b9ed.jpg Görüntüleme: 2 Büyüklüğü: 23.1 KB

  Apple katlanabilir telefon patenti ile gündeme düştü!
  Dünya’da ilk Flex Pai katlanabilir telefonu ile ortaya çıkmıştı. Ardından Samsung’da bu yıl katlanabilir telefonunu piyasaya sürdü.

  Patent, geliştirilmekte olan katlanabilir cihazlardan biraz farklı olacak. Kapaklı bir katlanabilir tasarım ile karşımıza çıkması bekleniyor. Daha büyük bir ekran sunmak için katlanabilen bir cihaz yerine, kullanıcının cebine daha iyi oturacak şekilde katlanabilen tek ekranlı bir cihaz olması muhtemel sızıntılar arasında.

  Patent ayrıca esnek ekranların cihazın mahfazasına monte edilebildiğini, menteşelerin üst üste geldiğini ve esasen görüşlerini gizleyebileceğini gösteriyor. Bununla beraber, ekran bükülebilir ve böylece esnek ekranlı bir cihaz oluşturulabilir.
  Patent, 2011 yılına kadar uzanan bir dizi farklı patentin devamı niteliğindedir. Bu yüzden, katlanabilir telefon konseptinin daha önceden yapılmış bir plan olduğunu görebiliyoruz.

  Son sızdırılan özellik ise, cihazda OLED ekran teknolojisinin kullanılacak olması oldu. Ve bu katlanabilir telefonunun 2020 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın. Resmin ismi: apple-katlanabilir-iphone-shiftdelete.jpg Görüntüleme: 1 Büyüklüğü: 19.7 KB


  Alıntılar
  Eklenen Dosyalar

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 159 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 3 üye 156 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 471 kullanıcı 19-04-2019 tarihinde saat 21:01 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
X