Türkiye nin En iyi Forum Siteleri

Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

2019'un en iyi 6 Antivirüs Programı İndirme Linkleriyle // GoLd

Collapse
X
 • Filtreleme
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

 • 2019'un en iyi 6 Antivirüs Programı İndirme Linkleriyle // GoLd

  Evet arkadaşlar bugün size en iyi 6 antivirüs programını tanıtacağım. Biliyorsunuzki bazen dosya indirirken, emaillerimizi kontrol ederken illaki bir virüs yiyebiliyoruz.Bunu erken farkeden programlar vardır. Bunların sayesinde virüse erkenden teşhis koyar ve kaldırır. İşte bu programlar ve indirme linkleri;


  1-Kaskpersky Antivirüs: Bu programı kullanmanızı tavsiye ederim.Özellikleri şunlardır;Zararlı url'leri engeller,virüsleri,trojanları tarayıp bilgisayarınızdan kaldırır.
  Programa yapılan testler;
  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi: fTexL2.png
Görüntüleme: 1
Büyüklüğü: 29.2 KB
  Program indirme linki;
  https://www.kaspersky.com.tr/downloa...rus-free-trial bu linke tıklayarak kendi sitesinden 30 gün faydalanabilirsiniz.


  2-Avira Antivirüs:Evet arkadaşlar birçok testten başarıyla geçen bu program bir gerçek zamanlı tarama özelliğine sahiptir. Kullanışlı arayüzü ile birlikte karmaşık yapıları basitleştirmiştir.Bilgisayara bulaşan tüm tehditlere çözüm üretir.Zararlı yazılımları,reklamları, casuslara engel olmaktadır.
  Programa yapılan testler;
  Program İndirme Linki; https://www.avira.com/tr/free-antivirus-windows arkadaşlar bu linke tıklayarak kendi sitesinden indirebilirsiniz.


  3-Eset Nod 32: Önceki konularımdada adı geçen bu programa gelelim.Bu antivirüs'de öbürlerine benzer özellikler taşımaktadır.Basitleştirilmiş arayüzü,programın özellikleri ile çok beğenilmiştir.Bu program internet bankacılığı yapanlarada yardımcı olmuştur.Bankacılığı tam sürüm ile deneyebilirsiniz.
  Programa yapılan testler;
  Program İndirme Linki;https://www.eset.com/tr/home/antivirus/download/ bu linke tıklayarak kendi sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz.


  4-Panda Antivirüs:Bu antivirüs programı düşük bütçeler içindir(ücretsiz halide vardır).Bu programın ekstraları olarak vpn,uzaktan cihaz yönetimi,wifi koruma gibi özellikleride vardır.
  Programa yapılan testler;
  Program İndirme Linki;https://www.pandasecurity.com/uk/hom...ree-antivirus/ bu linke tıklayarak kendi sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz.


  5-Windows Defender: Windowsun kendi programı olup bilgisayarı virüsten korumaya çalışıyor.Bu program sadece windows 10 için çalışmaktadır.Önceden bir faydasını görmediğimiz bu program şimdi yükseliyor diyebiliriz. Eset gibi programları bir ara geçmişti.
  Programa yapılan testler;
  Program İndirme Linki; windows 10 ile beraber gelmektedir.


  6-Avast Antivirüs:Listemizin son sırasında yer alan bu program kullanılması en kolay olan programlarda yer almaktadır.Bazı antivirüs programlarının yetmediği yerleri bulup düzeltebilir.Kötü amaçlı yazılımları bulup kaldırır.Windowsun her sürümünde çalışmaktadır.Ve bilgisayarımızı yavaşlatmaz.
  Programa yapılan testler;

  Program indirme linki; https://www.avast.com/free-antivirus-download kendi sitesinden ücretsiz indirebilirsiniz.

  Evet arkadaşlar listemiz bitmiştir.Bu programlardan bazıları işinize yarayabilir incelemenizde fayda var.

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 143 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 3 üye 140 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 471 kullanıcı 19-04-2019 tarihinde saat 21:01 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
X