Türkiye nin En iyi Forum Siteleri

Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

14 Temmuz 2019 tarihinde düzenlenecek olan KPSS sınav giriş yerleri açıklandı.*

Collapse
X
  • Filtreleme
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• 14 Temmuz 2019 tarihinde düzenlenecek olan KPSS sınav giriş yerleri açıklandı.*

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.  Resmin ismi:  sinav-ogrenci-shutterstock-1_16_9_1562263089-880x495.jpg Görüntüleme: 1 Büyüklüğü:  36.7 KB

ÖSYM, bugün KPSS sınav giriş yerlerini açıkladı. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgelerini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile edinebilecekler.

Binlerce kişiyi ilgilendiren önemli haber ÖSYM’den geldi. 14 Temmuz 2019 tarihinde düzenlenecek olan KPSS sınav giriş yerleri açıklandı.

ÖSYM ADAYLARI UYARDI

2019-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (Genel Yetenek-Genel Kültür, Eğitim Bilimleri) adayları için ÖSYM’den bir de uyarı yayınlandı:

“14 Temmuz 2019 tarihinde uygulanacak olan 2019-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik sınavında adaylar (Genel Yetenek-Genel Kültür) oturumu için, saat 10.00'dan sonra (Eğitim Bilimleri) oturumu için ise 14.30'dan sonra sınav binalarına alınmayacak.”

Alıntılar

Aslı İpek tarafından gönderilmiş Mesajı göster
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın. Resmin ismi: sinav-ogrenci-shutterstock-1_16_9_1562263089-880x495.jpg Görüntüleme: 1 Büyüklüğü: 36.7 KB

ÖSYM, bugün KPSS sınav giriş yerlerini açıkladı. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgelerini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile edinebilecekler.

Binlerce kişiyi ilgilendiren önemli haber ÖSYM’den geldi. 14 Temmuz 2019 tarihinde düzenlenecek olan KPSS sınav giriş yerleri açıklandı.

ÖSYM ADAYLARI UYARDI

2019-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik (Genel Yetenek-Genel Kültür, Eğitim Bilimleri) adayları için ÖSYM’den bir de uyarı yayınlandı:

“14 Temmuz 2019 tarihinde uygulanacak olan 2019-KPSS A Grubu ve Öğretmenlik sınavında adaylar (Genel Yetenek-Genel Kültür) oturumu için, saat 10.00'dan sonra (Eğitim Bilimleri) oturumu için ise 14.30'dan sonra sınav binalarına alınmayacak.”

Alıntılar
    rabbim yar ve yardımcıları olsun

Yorum yap

Neler Oluyor

Collapse

Şu Anda 173 Kullanıcı çevrimiçidir Bunlardan 2 üye 171 ziyaretçidir..

Şimdiye kadar aynı anda 471 kullanıcı 19-04-2019 tarihinde saat 21:01 içinde çevrimiçi oldu.

Hazırlanıyor...
    X