Türkiye nin En iyi Forum Siteleri

Duyuru

Collapse
Henüz duyuru yok

Güzel Bir Sohbet Makalesi

Collapse
X
Collapse

 • Güzel Bir Sohbet Makalesi

  Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın. Resmin ismi: eee.png Görüntüleme: 1 Büyüklüğü: 5.1 KB


  İnternet ortamına baktığımızda veya araştırdıgımızda bir çok sohbet içerikli makaleler ile karşılaşmak mümkün.
  Çoğu kişinin altı olarak Google de 1.sayfaya gelirim düşüncesi tamamen yanlış bir sistem olduğunu bilmelidirler.Çünkü sohbet kelimesi yoğun olarak çalışılan bir kelime olarak grülmektedir.Tabi bunun yanında chat,muhabbet ve chat odaları adı altında çalışılan çok yoğun kelimelerdir.Google artık eklenilen makalelerin kelimelerinden ziyade konuların içeriklerinide incelemektedir.Bu yüzden bizler ciddi ve bize özgün olan makaleler yazmalıyız.Çoğu sitelerin iki satırlık makale yazıp sohbet ve chat kelimeleri üzerindeki yükselişlerine aldırmayın belli süre sonra google de onlar ters takla olmaya mahkum sitelerdir.Özellikle açtığımız konular yazdığımız içeriğin ve sitenin başlığına kesinlikle uygun olmalıdır.Bir konuyu evirip çevirip bir kalıba sokmak yerine anlaşılır temiz bir şekilde yazmak gerekir.
  Böyle bir yazıyı yazmaya neden ihtiyaç duydugum konusuna gelince,bir çok sohbet sitelerinde yapılan hataları gördüğüm bir nebze olsun bu hatalarınızdan vazgecmeniz hem sizin hemde sitenizin kazanması adına etkili olacaktır diye düşündüm.
   Posting comments is disabled.

  Categories

  Collapse

  Latest Articles

  Collapse

  • Forum Nedir Forum Siteleri ve Forum Kurmak
   Rabia
   Forum Nedir?

   Bildiğimiz üzere forum kullanıcıların ve üyelerin
   teknoloji gelişimiyle internet üzerinden bilgisayar ya da akıllı telefonlardab
   gün içerisinde online olarak paylaşım yaptıkları ya da yapılan paylaşımları
   okudukları ve tartışmaya ya da özgün fikirlere açık olan bir ortamdır.
   Forum en kolay ve gündemde olan tanımıyla
   internetin ilk yıllarından beri aktik olarak kullanıcıların
   sohbet siteleri ve chat
   ...
   21-04-2019, 12:28
  • En Çok Ziyaret Edilen Forum Siteleri nin Başarı Öyküsü
   Rabia
   Merhaba sevgili Kralforum.Net kullanıcıları Forum artık bir çok insanın teknoloji gelişmesine rağmen bizlerin vazgeçilmez odağı olmuşken , zamanla bir çok kişinin forum sitesi açması ve kısa zamanda bir yerlere gelmesi mümkün.Peki ya Forum Siteleri Nasıl Büyür ? En Çok Ziyaret Edinlen Forum Siteleri? En Bütük Forum Siteleri? gibi birçok başarı öyküsüne imza atmış olan forum sitelerimiz mevcuttur.
   Bunca teknoloji gelişimi üzerinde olan bir dünya da yaşarken
   ...
   15-04-2019, 22:20
  • Çok Ziyaret Edilen Forum Siteleri
   Rabia
   Sosyal medya uygulamalarının günümüzde en çok sıklıkla kullanılması ile ortaya cikan sorulan sorulara anında cevap alınabilmesi ve bunlardan bir tanesinin de bildiğimiz üzere forum siteleri olduğunu görmek kacınılmazdır.. Buna karşın forum siteleri artan kullanıcı kitleleri ile çok ziyaret edilen siteler en çok üyeye sahip olan forum siteleri ve güncelliği en çok yoğun olan forum siteleri arasındaki yerini koruyan bir çok forum siteleri mevcuttur.Özellikle sadık...
   11-04-2019, 22:58
  • Forum Nedir? Forum Siteleri ve Kategoriler Nasıl Olmalıdır?
   Rabia
   Bildiğimiz üzere hemen hemen her makalemizde aslında forum nedir konusuna açıklık getirmiştik.Forum insanları bir sosyal ağ paylaşımdan daha kuvvetli ve daha özgün yazılarını paylaşmak amacıyla kurulan bir platforumdur.Forum siteleri kurmak konusunda da bir önceki makalemizde dile getirdik.Forum siteleri kurmak ücretli ve ücretsiz forum kurma olarak iki seçenek sunulmaktadır.orum siteleri ücretsiz kurmak genellikle deneme ve test amaçlı kurulmuş sitelerdir.Ücretli kurulan...
   11-04-2019, 13:27
  • Forumlar ve Eğlenceli Forum Sitelerinde
   Rabia
   Forum denilince akla insanların sadece bilgi alış verişi yaptığı bir ortam olarak görünsede aslında forum sitelerinin çok eğlenceli durumlarıda bulunmaktadır.
   Belirlenen amaçlar doğrultusunda forum sitelerinde aslında eğlence , oyun ,anketler ve logların bulunduğu bir ortamda mevcut olmaktadır.
   Forum siteleri aslında sadece gündelik haberler yada moda yada sağlık konularını içeren bir sistem değildir.
   Forumu aslında daha eğlenceli hala getiren oyunlar,anketler...
   09-04-2019, 22:43
  • Türkiye'nin en iyi forum siteleri
   Rabia
   Merhaba sevgili kralforum.net kullanıcılar sizler için kısa bir araştirma yaparken Türkiye nin en iyi forumsiteleri ve bu forum siteleri yaptığı çalışmalardan bahsetmek istedim.
   En iyi forum sitesi olmak ya da en büyük forum sitesi olmak için öncelikle zamanla geliştirdiğiniz amaçlarınızı ve planları sırayla uygulamaya çalışmaktır.
   Detaylı sıralama yaparak forumların hangi konuda ilk sıralarda olduğunu da görebilmek daha çok zamanımızı alacaktır....
   09-04-2019, 14:21
  Hazırlanıyor...
  X