Türkiye nin En iyi Forum Siteleri

Duyuru

Collapse

KraLForum.Net

Reklamınızı KraLForum.Net Üzerinden Verebilirsiniz.Reklam Vermek İçin Forum Yetkililerinden
Bilgi Alabilirsiniz..
Rabia
Devamını Gör
Daha Azını Gör

Forum Nedir? Forum Siteleri ve Kategoriler Nasıl Olmalıdır?

Collapse
X
Collapse

 • Forum Nedir? Forum Siteleri ve Kategoriler Nasıl Olmalıdır?

  Bildiğimiz üzere hemen hemen her makalemizde aslında forum nedir konusuna açıklık getirmiştik.Forum insanları bir sosyal ağ paylaşımdan daha kuvvetli ve daha özgün yazılarını paylaşmak amacıyla kurulan bir platforumdur.Forum siteleri kurmak konusunda da bir önceki makalemizde dile getirdik.Forum siteleri kurmak ücretli ve ücretsiz forum kurma olarak iki seçenek sunulmaktadır.orum siteleri ücretsiz kurmak genellikle deneme ve test amaçlı kurulmuş sitelerdir.Ücretli kurulan forum siteleri ise genellik ilerleyen dönemlerde para kazanmak amaçlı ve belli bir amacı olan platforumdur.Forum siteleri kurulduktan sonra kategoriler büyük önem taşımaktadır aslında.Forum sitesi kurarken belirlediğiniz ama yönelik kategoriler belirlemeniz gerekmektedir.Bir amacınız yoksa ortada kalır sadece olduğunuz yerde durursunuz.Forum sitesi kurarken eger güncel konularla gündemde olmak istediğiniz bir sistem kurmak istiyorsanız öncelikle güncemde olan haberler,bayanlaraözel ,yemek tarifleri ,spor ,magazin ve eğlence gibi bir çok kategorileri de açmanız gerekmektedir.Genelrde IRC üzerinde oldugu forum siteleri mirc ve mirc hazır kodları ve kullandıgınız forumun vbulletin ya da smf ise bu konularla ilgili bilgileride bulundurmanız gerekmektedir.Forum sitesi kurmanın günümüzde en kolay şekli lisans karşılığı satılan hazır forum sistemi veya lisanssız ücretsiz olarak sunulan forum sistemini kullanarak bir web sitesi meydana getirmektir.Forum siteleri yalnızca bir forum üzerinden hizmet veren ve kullanıcıları belli bir amaç için aynı web sitesi altında toplayan sitelerdir.
   Posting comments is disabled.

  Categories

  Collapse

  Latest Articles

  Collapse

  • En Çok Ziyaret Edilen Forum Siteleri nin Başarı Öyküsü
   Rabia
   Merhaba sevgili Kralforum.Net kullanıcıları Forum artık bir çok insanın teknoloji gelişmesine rağmen bizlerin vazgeçilmez odağı olmuşken , zamanla bir çok kişinin forum sitesi açması ve kısa zamanda bir yerlere gelmesi mümkün.Peki ya Forum Siteleri Nasıl Büyür ? En Çok Ziyaret Edinlen Forum Siteleri? En Bütük Forum Siteleri? gibi birçok başarı öyküsüne imza atmış olan forum sitelerimiz mevcuttur.
   Bunca teknoloji gelişimi üzerinde olan bir dünya da yaşarken
   ...
   4 gün önce
  • Çok Ziyaret Edilen Forum Siteleri
   Rabia
   Sosyal medya uygulamalarının günümüzde en çok sıklıkla kullanılması ile ortaya cikan sorulan sorulara anında cevap alınabilmesi ve bunlardan bir tanesinin de bildiğimiz üzere forum siteleri olduğunu görmek kacınılmazdır.. Buna karşın forum siteleri artan kullanıcı kitleleri ile çok ziyaret edilen siteler en çok üyeye sahip olan forum siteleri ve güncelliği en çok yoğun olan forum siteleri arasındaki yerini koruyan bir çok forum siteleri mevcuttur.Özellikle sadık...
   1 hafta önce
  • Forum Nedir? Forum Siteleri ve Kategoriler Nasıl Olmalıdır?
   Rabia
   Bildiğimiz üzere hemen hemen her makalemizde aslında forum nedir konusuna açıklık getirmiştik.Forum insanları bir sosyal ağ paylaşımdan daha kuvvetli ve daha özgün yazılarını paylaşmak amacıyla kurulan bir platforumdur.Forum siteleri kurmak konusunda da bir önceki makalemizde dile getirdik.Forum siteleri kurmak ücretli ve ücretsiz forum kurma olarak iki seçenek sunulmaktadır.orum siteleri ücretsiz kurmak genellikle deneme ve test amaçlı kurulmuş sitelerdir.Ücretli kurulan...
   1 hafta önce
  • Forumlar ve Eğlenceli Forum Sitelerinde
   Rabia
   Forum denilince akla insanların sadece bilgi alış verişi yaptığı bir ortam olarak görünsede aslında forum sitelerinin çok eğlenceli durumlarıda bulunmaktadır.
   Belirlenen amaçlar doğrultusunda forum sitelerinde aslında eğlence , oyun ,anketler ve logların bulunduğu bir ortamda mevcut olmaktadır.
   Forum siteleri aslında sadece gündelik haberler yada moda yada sağlık konularını içeren bir sistem değildir.
   Forumu aslında daha eğlenceli hala getiren oyunlar,anketler...
   1 hafta önce
  • Türkiye'nin en iyi forum siteleri
   Rabia
   Merhaba sevgili kralforum.net kullanıcılar sizler için kısa bir araştirma yaparken Türkiye nin en iyi forumsiteleri ve bu forum siteleri yaptığı çalışmalardan bahsetmek istedim.
   En iyi forum sitesi olmak ya da en büyük forum sitesi olmak için öncelikle zamanla geliştirdiğiniz amaçlarınızı ve planları sırayla uygulamaya çalışmaktır.
   Detaylı sıralama yaparak forumların hangi konuda ilk sıralarda olduğunu da görebilmek daha çok zamanımızı alacaktır....
   1 hafta önce
  • Forum Siteleri Kurmak Ücretli Midir?
   Rabia
   Merhaba Forum siteleri kullanıcılar bildiğimiz üzere bir çok alan ve amaç kurulan
   forum sitelerini açmak veya kurmak ücretli midir? diye
   merak eden arkadaşlarımız mevcuttur.Bu kafanızda oluşan sorulara cevap
   vermek adına yazmış olduğum bir makaleyi sizlerle paylaşmak istedim.
   Forum siteleri açma işleminin elbette ücretsiz olan yolları vardır.
   Fakat ücretsiz olarak açılan forum siteleri genelde öğrenmek ve test amaçlı
   kurulan forum
   ...
   1 hafta önce
  Hazırlanıyor...
  X